Innowacyjna zabawa na szkolenia motywacyjne – certyfikacja

Informujemy Państwa, że w naszym katalogu programów dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niezarobkowych i sektora publicznego od tego kwartału udostępniliśmy symulację biznesową: Ekstremalne rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w Ścianka wspinaczkowa (Wstępna nazwa tej gry jest na razie roboczy – niemniej odzwierciedla przebieg tego modułu.)
Powyższą symulację rekomendujemy na treningach z zarządzania, z zarządzania czasem a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Główne jej przeznaczenie to Miękkie Treningi Z Zarządzania.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zakres tematyczny zabawy: zachowania prospołeczne
Miejsce pochodzenia praw autorskich: Macedonia
Czas realizacji całej sesji: godzina
Liczba uczestników: od 7, maksymalnie 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: zestaw do badmintona – sztuk dziewięć, szczypce do cięcia i łamania glazury – sztuk dwie, paczka spinaczy- sztuk siedem, trochę mandarynek, paczka makowych zakreslaczy, zmiotka do kurzu

REFERENCJE
SAFEXPERT s. c. Artur Klimecki, Wojciech Klimecki, POZBUD T&R SPÓŁKA AKCYJNA, Modra Śrem Hieronim Ratajczak, Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek sp. j. , P.P.U.H. SCORPION, Powozy Konne Henryk Glinkowski Spółka Jawna, Mechanika i Diagnostyka Pojazdów Samochodowych Stanisław i Grzegorz Leśniak, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Najświętszego Serca Jezusa, Związek Międzygminny „Puszcza Zielonka”, Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Fundacja „Ars Auro Prior”, Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce, Parafialny Klub Sportowy JÓZEF, SPRAWNI – Fundacja Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów URSUS, Stowarzyszenie Niezależna Fonografia Polska, Stowarzyszenie Wpierania i Pomocy Rodzinom Bezrobotnych „RODZINA”, „Towarzystwo Zwalczania , Związek Artystów Scen Polskich
Symulacja była też prowadzona na studiach podyplomowych „Transport”

LITERATURA:
Instrukturom planującym prowadzenie tego ćwiczenia rekomendujemy opisane poniżej lektury:

 • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
 • Jednominutowy menedżer-Ken Blanchard
 • Totalny Model Sprzedaży-Artur Bartosiński
 • Przechytrzyć social media-Evan Bailyn
 • Zaznacz: załatwione! Jak wykonywać zadania do końca-Kevin Duncan
 • 90-minutowy menadżer-David Bolchover, Chris Brady
 • Zaczynaj od DLACZEGO. Jak wielcy liderzy inspirują innych do działania-Simon Sinek

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Istebna, obiekt konferencyjny Ibis Budget Centrum, ulica Chocimska 9
  Opłata za udział: 1500 zł brutto. Proponujemy opcję płatności w ratach – dwanaście rat.
  W cenie warsztatu znajduje się catering. Przystawka: aksamitny pasztet (ala Foie gras). Zupa: grzybowa z ryżem. Drugie danie: Udziec jagnięcy duszony podany z pieczonymi ziemniakami w duecie brukselki smażonej z papryką i słonecznikiem. Deser: Lody z gorącymi malinami . Napoje zimne: Woda Cisowianka Classique, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *