Nietypowa gra na szkolenia menedżerskie – certyfikacja

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla sektora MŚP, organizacji niezarobkowych i administracji samorządowej od następnego miesiąca udostępniliśmy grę biznesową: Szkoleniowe bicie rekordu w autorskim wariancie zabawy w Krótkofalarstwo (Roboczy tytuł zabawy jest do korekty – natomiast pokazuje sens ćwiczenia.)
Powyższą grę przeprowadzamy na warsztatach handlowych, z zarządzania czasem a także na wyjazdach integracyjnych. Gra jest użyteczna również na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Oryginalne jej użytkowanie to Certyfikowane Szkolenia Z Obsługi Klienta.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zakres tematyczny tego zadania: kompetencje miękkie
Kraj pochodzenia gry: Grecja
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: co najmniej 7, maksimum 19.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: foam roller – sztuk dwie, tara do styropianu – sztuk dwie, maty pod krzesło- sztuk pięć, trochę buraków, paczka zielonych kredek, patelnia elektryczna

REFERENCJE
Firma Setkowicz, PHU „TOMPŁYT” Tomasz Dunajski, APS Service Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa, Quercus Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne „REMPOLGER” Jerzy Ajnbacher, Beyond.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Zakład Produkcji Katalizatorów „ JMJ ” Puchalski i Krawczyk Spółka Jawna, Pro Design Sp. z o.o., Gmina Koło, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie, RTM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Stowarzyszenie Dom Tańca, Fundacja „Dziecko i Sztuka”, Klub Kobiet Twórczych , Ognisko Muranów Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Wsparcia Dziennego, Stowarzyszenie „Eleuteria” – Poradnia Uzależnień dla Dorosłych , Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych „Kunszt”, Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 195 w Warszawie, Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Głęboko Upośledzonych „Maja”, Towarzystwo Inicjatyw Gospodarczych i Edukacyjnych, Związek Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych Zarząd Rejonu Wola Bemowo
Gra była również realizowana na studiach podyplomowych „Biznes i zarządzanie”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom rozważającym zakup rekomendujemy opisane poniżej tytuły:

 • Konsumpcja-Alan Aldridge
 • Rola i zadania dyrektora finansowego-Agata Adamska
 • Zakończcie ten kryzys!- Paul Krugman
 • Kształtowanie liderów. Jak pomóc innym w pełni wykorzystać własny potencjał-John C. Maxwell
 • Przyzwoitość w zarządzaniu. Jak małe gesty budują wielkie firmy-Steve Harrison
 • Kultura w organizacji. Identyfikacja kultur znanych firm-Lidia Zbiegień-Maciąg
 • Zaryzykuj – zrób to!- Richard Branson

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: na razie nieokreślone
  Miejsce: Strachówka, obiekt konferencyjny InterContinental , ulica Dojazdowa 12a
  Opłata za uczestnictwo: 2500 PLN plus VAT. Dajemy prawo wniesienia opłaty w ratach – cztery miesięcznych wpłat.
  W cenie kursu znajduje się menu lunch. Przystawka: Kolorowa roladka z polędwiczki wieprzowej i włoskiej kapusty podana z pietruszkowym pesto i rukolą. Zupa: Bulion drobiowy z mięsnymi kluseczkami. Drugie danie: delikatne nitki makaronu z aromatycznym łososiem, cukinią, papryką i marchewką, w asyście pomidorów cherry oraz czarnych oliwek. Deser: Ciasto waniliowe z galaretką. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *