Nowa symulacja na szkolenia biznesowe – kurs trenerski

Informujemy, że w naszym katalogu symulacji dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji niezarobkowych i sektora publicznego od ostatniego miesiąca udostępniliśmy grę biznesową: Drużynowe bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w megatwister (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – niemniej odzwierciedla fabułę tej sesji.)
Powyższą grę przeprowadzamy na treningach z planowania sytuacyjnego, z zarządzania czasem i na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia coachingowe. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Wyjazdy Motywacyjne.

KATEGORIA GRY:
Zakres tematyczny gry: przedsiębiorcze i proaktywne reagowanie
Kraj pochodzenia praw autorskich: Włochy
Czas prowadzenia jednej sesji: dwa dni
Liczba uczestników: co najmniej 5, maksimum 16.
Wyposażenie do gry: pałeczki sztafetowe – sztuk dziewięć, sztaluga – sztuk sześć, korektor- sztuk dwie, trochę mango, paczka stalowych markerów, suszarka do prania

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
INDYWIDUALNA PRAKTYKA DENTYSTYCZNA Krzysztof Majka, Biuro Prawno-Rachunkowe Maciej Skorupiński Sp. z o.o., „INMEL” Zakład Robót Inżynieryjno-Melioracyjnych Zbigniew Jabłoński, INTREX Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego i Informacji Techniczo-Handlowej, Teresa Malinowska, P.P.H. „Krochetta” Lucyna Kuźniak, ARMASERWIS, Roman Krzyżanowicz, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Gmina Miłosław, Szpital Specjalistyczny im. Stanisława Staszica w Pile , Gmina Wilczyn, Stowarzyszenie Integracji Humanistycznej Po-Most, Federacja Polskich Banków Żywności, Katolicka Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Młodzieży, Parafia św. Patryka , Stowarzyszenie „Wspólnota Kazachska”, Stowarzyszenie Edukacji i Postępu „Step”, Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt ARKA , „Stowarzyszenie ROZWIŃ SIĘ, Towarzystwo „Nasz Dom”, Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Symulacja była także przeprowadzana na studiach doktoranckich „Teologia”

LITERATURA:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry polecamy niniejsze opracowania:

 • Patologia transformacji – Witold Kieżun
 • Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie-Maciej Bennewicz
 • Zwykłe akcje, niezwykłe zyski oraz inne dzieła-Philip A. Fisher
 • Geny władzy-Maggie Craddock
 • Jak sprzedawać gdy nikt nie kupuje i jak sprzedawać więcej kiedy już zaczną-Dave Lakhani
 • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem przyszłości-Kazimierz Perechuda

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Data: wkrótce
  Miejsce: Dąbrówka, zamek Ksiezycowy Dworek, ulica Woronicza 16
  Koszt symulacji: 3200 PLN plus VAT. Dajemy opcję wniesienia opłaty ratalnie – pięć miesięcznych rat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: szparagi w szynce. Zupa: grzybowa z lanym ciastem. Drugie danie: brazylijski rostbef z grilla, w marynacie z mango, podany z konfiturą z jagód i selera naciowego, w towarzystwie zapiekanych frytek. Deser: Ciasto czekoladowe z gruszką i sosem wiśniowo – migdałowym . Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *